Festival Miluj svůj život 27. - 29. 10. 2017 Praha

08.09.2017 18:28

Miluj svůj život - 50. ročník mezinárodního festivalu ezoterických a duchovních směrů

  • koná se 27. 10.  – 29. 10. 2017 (pátek až neděle) v Praze 10 Vršovice, Gymnázium Omská 1300/4

  • během tří dnů můžete navštívit spoustu zajímavých a přínosných přednášek, praktických seminářů, intenzivních pracovních dílen a dalších programů z oblasti ezoteriky, alternativního léčení, zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti

  • program probíhá současně ve více učebnách a prostorách školy, a to po všechny tři dny od 10:00 – 21:00 hod. (v neděli pouze do 20:00 hod), kdy  se Vám představí účinkující a lektoři z celé ČR i ze zahraničí - budou přednášet na různá témata či se můžete přímo zúčastnit zážitkových programů, kde si můžete zazpívat, zatancovat, zameditovat a poznat nové lidi, spřízněné duše... Každý si může vybrat program přesně podle toho, co ho zajímá či na co má zrovna náladu...

  • součástí festivalu je i prodejní výstava zboží a služeb, kde si můžete zakoupit krásné knihy, drahé kameny, svíčky a další dárky pro sebe či pro své blízké, a můžete zde rovněž využít nabízeného poradenství z oblasti alternativní medicíny, chiromantie, astrologie, numerologie, můžete si nechat vyložit karty od kartářek, nechat si vyfotit a diagnostikovat svou auru a pořešit své problémy s odborníky mnoha alternativních směrů.

  • k odpočinku a občerstvení je tu i čajovna a stánky s nabídkou vegetariánské, makrobiotické a raw stravy.

  • můžete přijet na jeden den, ale i na dva či celé tři dny - je možné si zakoupit i s předstihem levnější permanentku.

  • a to nejdůležitější: podrobné informace o festivalu včetně programu naleznete na těchto stránkách http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival.

  • TĚŠIT SE MŮŽETE NA: spisovatele Karla Funka, oblíbenou herečku a zakladatelku Léčivého divadla - paní Gabrielu Filippi, paní Miluši Kubíčkovou - lektorku a propagátorku myšlenek pana Steinera, mongolskou šamanku Iris Erdenechimeg Turečkovou Paalanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, astrologa Milana Gelnara, odborníka na ajurvédu Sandhu Singh Bhagwanta CSc. z Indie. Účast potvrdili také pan Ing. Adolf Inemann a kartářka paní Martina Blažena Boháčová.

  • NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI:  dozvíte se o Barefoot obuvi a bosé chůzi, bude také představena zajímavá myšlenka bio uren. Každý den bude připraven zajímavý tématický program Zdarma v Učebně v přízemí - v pátek na téma Slované a dnešní doba, v sobotu bude transformační den s internetovou televizí Příznaky transformace a v neděli program Ženy 50+.

  • festival Miluj svůj život se pořádá 2 x ročně v Praze (vždy na jaře a na podzim) a v létě o prázdninách se pořádá tento festival v Plzni (pokaždé s jiným programem). Mezi tím se koná samostatná prodejní výstava Ezotera - termíny uvádím níže:

PLÁN AKCÍ:

16.-17.9.2017       výstava Ezotera, Praha 4 (so,ne)
27.-29.10.2017     50. festival Miluj svůj život, Praha 10 (pá-ne)
25.-26.11.2017     výstava Ezotera, Praha 4 (so, ne)

Pokud budete mít čas, finance i náladu, určitě přijďte!

*Garsia