Velikanske podekovani

Datum: 18.05.2016 | Vložil: Veronika

Chtela bych Vam timto Lenko mockrat podekovat. Babicka se mi ocitla v nemocnici v kriticke situaci a ja nevedela, jak na dalku pomoci. Narazila jsem na internetu na Vase stranky a okamzite me zaujaly. Bylo tam toho ale tolik, ze jsem nevedela, kde zacit.
Obratila jsem se na Vas s prosbou o pomoc, a druhy den jsem mela detailni odpoved, jak pomoci dusi babicky...
Bylo to neuveritelne a stale je...prosla jsem si nekolika meditacemi. Prestoze to bylo poprve, co jsem neco takoveho provadelo, s Vasi pomoci se vse povedlo. Dvakrat jsem s Vasi pomoci pouzila i meditaci "Chram duse". Bylo to neuveritelne emocialni a krasne.
Nejde to slovy ani popsat, ale muj zivot se meni kazdym dnem, meditace me nyni provazeji mym zivotem casto.
Spoustu lidi si stale vybira nazor doktoru, ze potize prichazeji vekem a nespravnou zivotospravou (coz k tomu urcite prispiva), ale odmitaji vzit zodpovednost na sebe. Odpovednost za to, ze jsou to mozna vztahy v rodine, mozna nespokojenost, vztek, kterym neumime ovladnout .... to vse k nam zacne promlouvat nasim telem. Pomoci si muzeme opet jen sami.Tim, ze porozumime nasim problemum a zacneme je resit.
Doktori se u babicky obavali, ze uz se z narzkozy ani neprobere (babicce je 83 let, prodelala operaci, kde ji bylo odstraneno 60cm tenkeho streva).Momentalne prochazi rehabilitaci a po 3 tydnech od operace ma jit domu.
Moc Vam dekuji Lenko, ze jste stravila se mnou tilik casu a celou cestou me provazela.Jste bajecna.

Přidat nový příspěvek