Kniha návštěv

Pěkné

Datum: 03.07.2012 | Vložil: EL-Dorado

Dá se říci jediné: Vděčnost, Láska, Radost

Příjemná energie...

Datum: 26.10.2012 | Vložil: Jana

Moc příjemná energie na mě tady dýchá, je tu hezky, útulno a mnoho užitečných informací, které pomohou plno "hledajíím i tápajícím duším".
Díky za každou takovou bytost..Jsi prostě úžasná..

poděkování...

Datum: 29.10.2012 | Vložil: Garsia

děkuji moc El-Doradu i Janě za hřejivá slova...

Láska

Datum: 03.11.2012 | Vložil: Lahodny.poeta

láska je svoboda,..
trápení i pohoda..
láska je tu od boha..
je to škola,... úloha..
poznání co často mění..
než-li dojde k zapomnění..
poznání co dary dává..
síla, co zbavuje práva...

Re: Láska

Datum: 03.11.2012 | Vložil: Garsia

Pěkné, díky milý Poeto..:-)

pochvala

Datum: 17.02.2013 | Vložil: Maruška

Ahoj Garsio, máš moc krásně propracované stránky plné inspirace. Jsem ráda, žes je zveřejnila na najdise.cz. Přeji ti ať se tě drží hlavně to pozitivní a krásné, o čem tu tak zasvěceně píšeš. :-)

Re: pochvala

Datum: 18.02.2013 | Vložil: Garsia

Moc děkuji Marušce za pochvalu i milé přání.. Jen k tomu dodám, co vlastně všichni víme, že mnohem důležitější než o těchto věcech mluvit a psát, je na vlastní kůži je žít a prožívat.. I sebekrásnější slova, pokud nevycházejí z našeho nitra a neprojeví se i v našem každodenním chování a jednání, v našich činech, zůstávají spíše prázdnou nádobou, ač hezkého vzhledu, avšak bez hlubšího naplnění duše i těla...

Kapka moudrosti

Datum: 09.07.2013 | Vložil: Majka

Ahojky,
velmi Ti děkuji za J.A.Komenského, makám na bakalářce a chybělo mi motto. A našla jsem něco, co se hodí všem.
Krásné léto!!! M.

Re: Kapka moudrosti

Datum: 10.07.2013 | Vložil: Garsia

Milá Majko,
to jsem moc ráda, že jsi tu našla motto pro bakalářku, tak ať se Ti práce vydaří a užij si léta :-)

:-)

Datum: 14.08.2014 | Vložil: Tomáš

Nikdy jsem nebyl pobožní člověk,ale vždy mě zajímali věci tajemné a překrucované církví a tento článek o Ježíši a svatém grálu je velmi zajímavý a patří ti za mě můj dík.

Re: :-)

Datum: 18.08.2014 | Vložil: Garsia

Díky Tomáši za Tvá slova.. Též mě článek o Ježíši a svatém grálu oslovil a věřím, že je tam spousta pravdivých informací. Aneb pravda dříve či později stejně vyjde najevo. Jsem ráda, že jsem mohla článek na svých stránkách zveřejnit a zprostředkovat tak druhým lidem jiný pohled na naši historii. Krásný den :-)

pozdrav

Datum: 20.09.2014 | Vložil: Petr

Pěkné stránky, hodně informací a moudrosti.

Buď zdráva...

Re: pozdrav

Datum: 21.09.2014 | Vložil: Garsia

Děkuji Petře :-)

Skvělé

Datum: 30.09.2015 | Vložil: Jarda Matrix

Stránky nádherné jako Tvá Duše. Není třeba více slov...

Re: Skvělé

Datum: 03.10.2015 | Vložil: Garsia

Díky Jardo :-))

Re: Skvělé

Datum: 08.09.2017 | Vložil: Marta

Jak krásně řečeno.
Díky, díky, Nádherná Duše!

Re: Re: Skvělé

Datum: 08.09.2017 | Vložil: Garsia

Děkuji Martičko, mějte se moc pěkně.

Děkuju....

Datum: 07.11.2015 | Vložil: Radka

Děkuju za vaše stránky....ani si nedokážete představit, jaká je to pomoc pro druhé lidi....Děkuju všem takovým andělům,jako jste vy...

Re: Děkuju....

Datum: 11.11.2015 | Vložil: Garsia

Děkuji Radko za Vaše slova, kterých si velice cením.. A budu moc ráda, pokud budou mé stránky lidem pomáhat, proto byly také stvořeny, ke sdílení, inspiraci a rozvoji, pomoci lidem k určitému poznání, porozumění a přijetí Života, který žijeme tady na Zemi... Kéž bych mohla vnést více lásky a štěstí do života lidí a alespoň malou částečkou zlepšit život nás všech...

Poďakovanie...

Datum: 03.12.2015 | Vložil: Danka

Veľmi ďakujem za nádherné stránky. Už pred rokmi postupnými krokmi začal proces mojej premeny, až som sa dostala k energii Shamballa a tej sa teraz venujem. Zatiaľ len 1. a 2.stupeň ale chcem pokračovať ďalej. Tvoje stránky mi dali veľmi veľa informácií, či už sa to týka uzemňovania, čistenia a ochrany. Veľmi, veľmi ďakujem..

Re: Poďakovanie...

Datum: 04.12.2015 | Vložil: Garsia

Milá Danko, moc děkuji za Tvoji zpětnou vazbu a těší mě, že pracuješ s nádhernými energiemi Shambally, které Tě posouvají ve Tvém duchovním rozvoji..Je to skvělé, jen tak dále...Přeji Ti hodně úspěchů při práci na sobě a taky hodně lásky a světla v duši, ať se Ti vše daří!

Velikanske podekovani

Datum: 18.05.2016 | Vložil: Veronika

Chtela bych Vam timto mockrat podekovat. Babicka se mi ocitla v nemocnici v kriticke situaci a ja nevedela, jak na dalku pomoci. Narazila jsem na internetu na Vase stranky a okamzite me zaujaly. Bylo tam toho ale tolik, ze jsem nevedela, kde zacit.
Obratila jsem se na Vas s prosbou o pomoc, a druhy den jsem mela detailni odpoved, jak pomoci dusi babicky...
Bylo to neuveritelne a stale je...prosla jsem si nekolika meditacemi. Prestoze to bylo poprve, co jsem neco takoveho provadelo, s Vasi pomoci se vse povedlo. Dvakrat jsem s Vasi pomoci pouzila i meditaci "Chram duse". Bylo to neuveritelne emocialni a krasne.
Nejde to slovy ani popsat, ale muj zivot se meni kazdym dnem, meditace me nyni provazeji mym zivotem casto.
Spoustu lidi si stale vybira nazor doktoru, ze potize prichazeji vekem a nespravnou zivotospravou (coz k tomu urcite prispiva), ale odmitaji vzit zodpovednost na sebe. Odpovednost za to, ze jsou to mozna vztahy v rodine, mozna nespokojenost, vztek, kterym neumime ovladnout .... to vse k nam zacne promlouvat nasim telem. Pomoci si muzeme opet jen sami.Tim, ze porozumime nasim problemum a zacneme je resit.
Doktori se u babicky obavali, ze uz se z narzkozy ani neprobere (babicce je 83 let, prodelala operaci, kde ji bylo odstraneno 60cm tenkeho streva).Momentalne prochazi rehabilitaci a po 3 tydnech od operace ma jit domu.
Moc Vam dekuji, ze jste stravila se mnou tilik casu a celou cestou me provazela.Jste bajecna.

Re: Velikanske podekovani

Datum: 19.05.2016 | Vložil: Garsia

Moc děkuji paní Veronice za její zpětnou vazbu a především bych chtěla ocenit nejen to, že se rozhodla pomoci svému blízkému člověku, který se ocitl v kritické situaci, ačkoliv sama žije od něj cca 14000 km daleko a má svoji rodinu, svůj život i své starosti, ale chtěla bych ji pochválit i za její velké úsilí a vůbec odvahu pustit se do nových, neznámých věcí, i za její práci, kterou perfektně odvedla, ačkoliv neměla s meditacemi vůbec žádné zkušenosti. Na základě mých pokynů provedla sama všechny meditace s cílem pomoci babičce, a to bez jakéhokoliv mého přímého zásahu do zdravotního stavu její babičky a situace v její rodině. Pozitivní změny u její babičky jsou především zásluhou paní Veroniky, její vlastní práce v meditaci i její spolupráce s vyššími duchovními bytostmi (Ježíšem a Matkou Marií). Ještě jednou Vás paní Veroniko moc chválím, jste moc šikovná a určitě se věnujte i dále meditacím, které nemusejí sloužit jen k relaxaci a uvolnění, ale lze je také využít k pomoci druhým i práci na sobě...

laskavé

Datum: 01.01.2017 | Vložil: Nabuco

ahoj, velmi laskavé nevtíravé stránky...ale nevím jestli jsi kluk a nebo holka - žádné foto, děláš na tom všem sama nebo jste parta lidí?

Re: laskavé

Datum: 02.01.2017 | Vložil: Garsia

ahojky, děkuji za milá slova... Jsem opravdu holka:-) A své stránky si tvořím sama, i když mám zde i některé články převzaté od jiných autorů, které publikuji s jejich svolením i zveřejněním jejich zdroje. Jsem otevřena spolupráci s druhými, podobně smýšlejícími lidmi, obzvláště pokud je to pro dobro všech lidiček..:-) Přeji Ti radostný a úspěšný nový rok 2017 se splněním všeho, co si přeješ:-)

Poděkování

Datum: 18.07.2017 | Vložil: 1nstead

Ahoj, děkuji za příjemné počtení a novou inspiraci!

Re: Poděkování

Datum: 22.07.2017 | Vložil: Garsia

ahojky, díky za vzkazík a těší mě, že jsi našel na mých stránkách nějakou inspiraci...:-)

NAMASTÉ :-) !

Datum: 11.02.2018 | Vložil: Danja

Vaše stránky jsou senza :-D ! Přiznám se, že jsem na ně přišla jen proto, že je doporučil Matěj Havlín (bloger "BOD ZLOMU" :-) , avšak výsledek je ten, že jsem VELMI (slabé slovo :-/ ) nadšená :-) ! Přeji do všech dalších dní neutuchající, stálou inspiraci.
Danja

Re: NAMASTÉ :-) !

Datum: 11.02.2018 | Vložil: Garsia

Milá Danjo, jsem ráda, že jste zavítala na mé stránky, moc děkuji za Vaše slova i za přání... I Vám přeji hodně lásky, radosti i poznání na Vaší cestě...

Poděkování

Datum: 06.08.2018 | Vložil: Broněk

Děkuji za tvé stránky.Mluví z nich čistota a hřejivost.Kdyby se každý tímto řídil,bylo by vše jinak.

Re: Poděkování

Datum: 06.08.2018 | Vložil: Garsia

Díky Broňo za Tvá milá slova...

skvělé

Datum: 06.05.2019 | Vložil: Petra Š.

Máte úžasné a inspirativní stránky, i když většinu co píšete znám, stejně jsem si všechno přečetla znovu a zase našla něco nového. Dáváte lidem radost a návod jak být ještě lepšími lidmi.:)

Re: skvělé

Datum: 09.05.2019 | Vložil: Garsia

Petro, děkuji Vám za Vaše slova a jsem ráda, že jsou Vám mé stránky inspirací... Mějte se krásně, ať se Vám vše daří.. Garsia

ly

Datum: 16.01.2021 | Vložil: sex Denly


Free Sex Videos HD 2020 on iSEX.XXX. cute girl body show. lustful teacher sought to meet her idol. night with mom. Japanese 18yo idol meets older fan at his home. kamisaki sample. Jav Idol Asami Tsuchiya Es Follada Duro. Jav Compilation. jav idol Cute. Jav teen cute nice tits.
[url=https://www.sex-ly.com/en/1/80/anal-licking]sex movies[/url]

Záznamy: 1 - 34 ze 34

Přidat nový příspěvek