Kniha návštěv

Pěkné

Datum: 03.07.2012 | Vložil: EL-Dorado

Dá se říci jediné: Vděčnost, Láska, Radost

Příjemná energie...

Datum: 26.10.2012 | Vložil: Jana

Moc příjemná energie na mě tady dýchá, je tu hezky, útulno a mnoho užitečných informací, které pomohou plno "hledajíím i tápajícím duším".
Díky za každou takovou bytost..Jsi prostě úžasná..

poděkování...

Datum: 29.10.2012 | Vložil: Garsia

děkuji moc El-Doradu i Janě za hřejivá slova...

Láska

Datum: 03.11.2012 | Vložil: Lahodny.poeta

láska je svoboda,..
trápení i pohoda..
láska je tu od boha..
je to škola,... úloha..
poznání co často mění..
než-li dojde k zapomnění..
poznání co dary dává..
síla, co zbavuje práva...

Re: Láska

Datum: 03.11.2012 | Vložil: Garsia

Pěkné, díky milý Poeto..:-)

pochvala

Datum: 17.02.2013 | Vložil: Maruška

Ahoj Garsio, máš moc krásně propracované stránky plné inspirace. Jsem ráda, žes je zveřejnila na najdise.cz. Přeji ti ať se tě drží hlavně to pozitivní a krásné, o čem tu tak zasvěceně píšeš. :-)

Re: pochvala

Datum: 18.02.2013 | Vložil: Garsia

Moc děkuji Marušce za pochvalu i milé přání.. Jen k tomu dodám, co vlastně všichni víme, že mnohem důležitější než o těchto věcech mluvit a psát, je na vlastní kůži je žít a prožívat.. I sebekrásnější slova, pokud nevycházejí z našeho nitra a neprojeví se i v našem každodenním chování a jednání, v našich činech, zůstávají spíše prázdnou nádobou, ač hezkého vzhledu, avšak bez hlubšího naplnění duše i těla...

Kapka moudrosti

Datum: 09.07.2013 | Vložil: Majka

Ahojky,
velmi Ti děkuji za J.A.Komenského, makám na bakalářce a chybělo mi motto. A našla jsem něco, co se hodí všem.
Krásné léto!!! M.

Re: Kapka moudrosti

Datum: 10.07.2013 | Vložil: Garsia

Milá Majko,
to jsem moc ráda, že jsi tu našla motto pro bakalářku, tak ať se Ti práce vydaří a užij si léta :-)

:-)

Datum: 14.08.2014 | Vložil: Tomáš

Nikdy jsem nebyl pobožní člověk,ale vždy mě zajímali věci tajemné a překrucované církví a tento článek o Ježíši a svatém grálu je velmi zajímavý a patří ti za mě můj dík.

Re: :-)

Datum: 18.08.2014 | Vložil: Garsia

Díky Tomáši za Tvá slova.. Též mě článek o Ježíši a svatém grálu oslovil a věřím, že je tam spousta pravdivých informací. Aneb pravda dříve či později stejně vyjde najevo. Jsem ráda, že jsem mohla článek na svých stránkách zveřejnit a zprostředkovat tak druhým lidem jiný pohled na naši historii. Krásný den :-)

pozdrav

Datum: 20.09.2014 | Vložil: Petr

Pěkné stránky, hodně informací a moudrosti.

Buď zdráva...

Re: pozdrav

Datum: 21.09.2014 | Vložil: Garsia

Děkuji Petře :-)

Skvělé

Datum: 30.09.2015 | Vložil: Jarda Matrix

Stránky nádherné jako Tvá Duše. Není třeba více slov...

Re: Skvělé

Datum: 03.10.2015 | Vložil: Garsia

Díky Jardo :-))

Re: Skvělé

Datum: 08.09.2017 | Vložil: Marta

Jak krásně řečeno.
Díky, díky, Nádherná Duše!

Re: Re: Skvělé

Datum: 08.09.2017 | Vložil: Garsia

Děkuji Martičko, mějte se moc pěkně.

Děkuju....

Datum: 07.11.2015 | Vložil: Radka

Děkuju za vaše stránky....ani si nedokážete představit, jaká je to pomoc pro druhé lidi....Děkuju všem takovým andělům,jako jste vy...

Re: Děkuju....

Datum: 11.11.2015 | Vložil: Garsia

Děkuji Radko za Vaše slova, kterých si velice cením.. A budu moc ráda, pokud budou mé stránky lidem pomáhat, proto byly také stvořeny, ke sdílení, inspiraci a rozvoji, pomoci lidem k určitému poznání, porozumění a přijetí Života, který žijeme tady na Zemi... Kéž bych mohla vnést více lásky a štěstí do života lidí a alespoň malou částečkou zlepšit život nás všech...

Poďakovanie...

Datum: 03.12.2015 | Vložil: Danka

Veľmi ďakujem za nádherné stránky. Už pred rokmi postupnými krokmi začal proces mojej premeny, až som sa dostala k energii Shamballa a tej sa teraz venujem. Zatiaľ len 1. a 2.stupeň ale chcem pokračovať ďalej. Tvoje stránky mi dali veľmi veľa informácií, či už sa to týka uzemňovania, čistenia a ochrany. Veľmi, veľmi ďakujem..

Re: Poďakovanie...

Datum: 04.12.2015 | Vložil: Garsia

Milá Danko, moc děkuji za Tvoji zpětnou vazbu a těší mě, že pracuješ s nádhernými energiemi Shambally, které Tě posouvají ve Tvém duchovním rozvoji..Je to skvělé, jen tak dále...Přeji Ti hodně úspěchů při práci na sobě a taky hodně lásky a světla v duši, ať se Ti vše daří!

Velikanske podekovani

Datum: 18.05.2016 | Vložil: Veronika

Chtela bych Vam timto mockrat podekovat. Babicka se mi ocitla v nemocnici v kriticke situaci a ja nevedela, jak na dalku pomoci. Narazila jsem na internetu na Vase stranky a okamzite me zaujaly. Bylo tam toho ale tolik, ze jsem nevedela, kde zacit.
Obratila jsem se na Vas s prosbou o pomoc, a druhy den jsem mela detailni odpoved, jak pomoci dusi babicky...
Bylo to neuveritelne a stale je...prosla jsem si nekolika meditacemi. Prestoze to bylo poprve, co jsem neco takoveho provadelo, s Vasi pomoci se vse povedlo. Dvakrat jsem s Vasi pomoci pouzila i meditaci "Chram duse". Bylo to neuveritelne emocialni a krasne.
Nejde to slovy ani popsat, ale muj zivot se meni kazdym dnem, meditace me nyni provazeji mym zivotem casto.
Spoustu lidi si stale vybira nazor doktoru, ze potize prichazeji vekem a nespravnou zivotospravou (coz k tomu urcite prispiva), ale odmitaji vzit zodpovednost na sebe. Odpovednost za to, ze jsou to mozna vztahy v rodine, mozna nespokojenost, vztek, kterym neumime ovladnout .... to vse k nam zacne promlouvat nasim telem. Pomoci si muzeme opet jen sami.Tim, ze porozumime nasim problemum a zacneme je resit.
Doktori se u babicky obavali, ze uz se z narzkozy ani neprobere (babicce je 83 let, prodelala operaci, kde ji bylo odstraneno 60cm tenkeho streva).Momentalne prochazi rehabilitaci a po 3 tydnech od operace ma jit domu.
Moc Vam dekuji, ze jste stravila se mnou tilik casu a celou cestou me provazela.Jste bajecna.

Re: Velikanske podekovani

Datum: 19.05.2016 | Vložil: Garsia

Moc děkuji paní Veronice za její zpětnou vazbu a především bych chtěla ocenit nejen to, že se rozhodla pomoci svému blízkému člověku, který se ocitl v kritické situaci, ačkoliv sama žije od něj cca 14000 km daleko a má svoji rodinu, svůj život i své starosti, ale chtěla bych ji pochválit i za její velké úsilí a vůbec odvahu pustit se do nových, neznámých věcí, i za její práci, kterou perfektně odvedla, ačkoliv neměla s meditacemi vůbec žádné zkušenosti. Na základě mých pokynů provedla sama všechny meditace s cílem pomoci babičce, a to bez jakéhokoliv mého přímého zásahu do zdravotního stavu její babičky a situace v její rodině. Pozitivní změny u její babičky jsou především zásluhou paní Veroniky, její vlastní práce v meditaci i její spolupráce s vyššími duchovními bytostmi (Ježíšem a Matkou Marií). Ještě jednou Vás paní Veroniko moc chválím, jste moc šikovná a určitě se věnujte i dále meditacím, které nemusejí sloužit jen k relaxaci a uvolnění, ale lze je také využít k pomoci druhým i práci na sobě...

laskavé

Datum: 01.01.2017 | Vložil: Nabuco

ahoj, velmi laskavé nevtíravé stránky...ale nevím jestli jsi kluk a nebo holka - žádné foto, děláš na tom všem sama nebo jste parta lidí?

Re: laskavé

Datum: 02.01.2017 | Vložil: Garsia

ahojky, děkuji za milá slova... Jsem opravdu holka:-) A své stránky si tvořím sama, i když mám zde i některé články převzaté od jiných autorů, které publikuji s jejich svolením i zveřejněním jejich zdroje. Jsem otevřena spolupráci s druhými, podobně smýšlejícími lidmi, obzvláště pokud je to pro dobro všech lidiček..:-) Přeji Ti radostný a úspěšný nový rok 2017 se splněním všeho, co si přeješ:-)

Poděkování

Datum: 18.07.2017 | Vložil: 1nstead

Ahoj, děkuji za příjemné počtení a novou inspiraci!

Re: Poděkování

Datum: 22.07.2017 | Vložil: Garsia

ahojky, díky za vzkazík a těší mě, že jsi našel na mých stránkách nějakou inspiraci...:-)

NAMASTÉ :-) !

Datum: 11.02.2018 | Vložil: Danja

Vaše stránky jsou senza :-D ! Přiznám se, že jsem na ně přišla jen proto, že je doporučil Matěj Havlín (bloger "BOD ZLOMU" :-) , avšak výsledek je ten, že jsem VELMI (slabé slovo :-/ ) nadšená :-) ! Přeji do všech dalších dní neutuchající, stálou inspiraci.
Danja

Re: NAMASTÉ :-) !

Datum: 11.02.2018 | Vložil: Garsia

Milá Danjo, jsem ráda, že jste zavítala na mé stránky, moc děkuji za Vaše slova i za přání... I Vám přeji hodně lásky, radosti i poznání na Vaší cestě...

Poděkování

Datum: 06.08.2018 | Vložil: Broněk

Děkuji za tvé stránky.Mluví z nich čistota a hřejivost.Kdyby se každý tímto řídil,bylo by vše jinak.

Re: Poděkování

Datum: 06.08.2018 | Vložil: Garsia

Díky Broňo za Tvá milá slova...

skvělé

Datum: 06.05.2019 | Vložil: Petra Š.

Máte úžasné a inspirativní stránky, i když většinu co píšete znám, stejně jsem si všechno přečetla znovu a zase našla něco nového. Dáváte lidem radost a návod jak být ještě lepšími lidmi.:)

Re: skvělé

Datum: 09.05.2019 | Vložil: Garsia

Petro, děkuji Vám za Vaše slova a jsem ráda, že jsou Vám mé stránky inspirací... Mějte se krásně, ať se Vám vše daří.. Garsia

Záznamy: 1 - 33 ze 33

Přidat nový příspěvek