Letní pobyty na Valašsku 2021

04.05.2021 18:58

Bakova škola numerologie Vás zve na následující LETNÍ POBYTY NA VALAŠSKU:

1. turnus: 24.7.-31. 7. 2021 - Rožnov pod Radhoštěm, Beskydský hotel RELAX

Zaměřeno na téma metafyzika a souvisí s kurzy duchovního rozvoje

Je určený pro všechny zájemce, kteří v sobě cítí potřebu zharmonizovat si svůj život, naladit se více na svojí vlastní vlnovou délku a sladit ji s vibracemi přírody, vesmíru a světa kolem nás. Cyklus přednášek je zaměřený na témata poznání vesmírných zákonů, lidsky srozumitelným a uchopitelným způsobem, zaměřených na zkvalitnění a radostnější prožívání každodenního života, neboť ten žijeme nejčastěji.

Přednášky jsou spojeny s tréninkem prožitkové meditace, s praktickými cvičeními a rozvíjením vědomí vlastní individuální cesty ve spolupráci s univerzem vedoucí k nalezení a probouzení vnitřní síly.

Na Týden s Metafyzikou v Rožnově pod Radhoštěm se můžete přihlásit přes formulář na webových stránkách, dále emailem nebo telefonicky do 30.6.2021. Po tomto termínu je nutné konzultovat možnost účasti telefonicky.

2. turnus: 31. 7. - 7. 8. 2021 - Rožnov pod Radhoštěm, Beskydský hotel RELAX

Zaměřeno na další rozvíjení se v nádstavbových tématech numerologie, její duchovně filosofický přesah a uplatnění v každodenním životě.

Jak se pomocí čísel naladit na vlastní vlnovou délku, porozumět sobě a okolí, sladit se s vibracemi přírody, vesmíru a světa kolem nás. Je určen pro absolventy Bakovy školy numerologie.

Přednášky jsou zaměřeny na rozvíjení hlubších poznatků numerologie, spojené s tréninkem prožitkové meditace, s praktickými cvičeními a rozvíjením vědomí vlastní individuální cesty ve spolupráci s univerzem vedoucí k nalezení a probouzení vnitřní síly, schopnosti vědomě tvořit a stát se aktivním činitelem životních situací.

Na Týden s Metafyzikou v Rožnově pod Radhoštěm se můžete přihlásit přes formulář na webových stránkách, dále emailem nebo telefonicky do 30.6.2021. Po tomto termínu je nutné konzultovat možnost účasti telefonicky.

Cena týdenního pobytu: 11.390,- Kč (v ceně je zahrnuto kurzovné, polopenze, ubytování a poplatek městu)

Při platbě zálohy do 20.5. je cena pobytu 11.090,- Kč.

 
Strava: polopenze s výběrem masité i vegetariánské stravy
 
Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích s balkónem, vlastním sociálním zařízením, TV a wifi, s možností zdarma využívat vnitřní i vnější hotelový bazén.
 
Pro případné zájemce o účast na obou turnusech je ještě jako bonus připravena sleva na kurzovném v celkové hodnotě 400 Kč.
 
Vzhledem ke kapacitě hotelových lůžek doporučujeme zabezpečit si místo včasnou přihláškou.
 
Eva Baková
 

Bakova škola numerologie, s.r.o.

Nad Lesním divadlem 1116/12

142 00 Praha 4 - Braník

Tel.: +420 604 672 146

info@numerologie-bsn.cz

www.numerologie-bsn.cz

www.bakova.cz

Výše uvedené informace jsou publikované se souhlasem organizátora akcí.