Letní pobyty na Valašsku

14.04.2019 11:14

1. turnus: 27. 7. – 3. 8. 2019  v  Trojanovicích, Hotel U Kociána bude zaměřený a téma metafyzika a souvisí s kurzy duchovního rozvoje.

Je určený pro všechny zájemce, kteří v sobě cítí potřebu zharmonizovat si svůj život, naladit se více na svoji vlastní vlnovou délku a sladit ji s vibracemi přírody, vesmíru a světa kolem nás. Cyklus přednášek je zaměřen na témata poznání vesmírných zákonů, lidsky srozumitelným a uchopitelným způsobem, zaměřených na zkvalitnění a radostnější prožívání každodenního života, neboť ten žijeme nejčastěji . Přednášky jsou spojeny s tréninkem prožitkové meditace, s praktickými cvičeními a rozvíjením vědomí vlastní individuální cesty ve spolupráci s univerzem vedoucí k nalezení a probouzení vnitřní síly.

2. turnus 3. 8. – 10. 8. 2019 v Trojanovicích, Hotel U Kociána bude zaměřen na numerologii a je určen absolventům numerologických kurzů.

Letošní rok se na numerologickém táboře budeme věnovat praktickým příkladům výpočtů a jejich čtení, zaměřené na numerologické rozbory osobností, analýzu datumů narození osob, významům, použití a čtení skrytých mezisoučtů, řešení konkrétních situací.

Cena týdenního pobytu: 8.200,- Kč  (v ceně je zahrnuto kurzovné, plná penze a ubytování)

Při platbě zálohy do 31.5.2019 je cena pobytu 7.800,- Kč.

Pro případné zájemce o účast na obou turnusech je připravena sleva na kurzovném v celkové hodnotě 400 Kč.

Přihlásit se můžete přes formulář na webových stránkách: https://www.numerologie-bsn.cz/tyden-s-numerologii/ či https://www.bakova.cz/tyden-s-metafyzikou/, dále emailem nebo telefonicky.

Organizátorem akcí je Eva Baková.

Bakova škola numerologie, s.r.o.

Nad Lesním divadlem 1116/12

142 00 Praha 4 - Braník

Tel.: +420 604 672 146

www.numerologie-bsn.cz

www.bakova.cz

Výše uvedené informace jsou publikovány se souhlasem organizátora akcí.