Nové stránky na světě...

16.05.2012 00:00

Dne 16. 5. 2012 vznikly tyto webové stránky. Nechť  každému  přinesou to, co potřebuje, co hledá jeho duše... Třeba něčím potěší, inspirují, v něčem pomůžou..

Stránky se průběžně mění a vyvíjejí stejně jako já procházím proměnou. Tyto změny a úpravy mají za cíl stránky neustále zlepšovat, obohacovat je o nové informace a témata, ale také co nejlépe upřesnit či doplnit prezentované informace. Snažím se vkládat na své stránky to, co mi přichází jako inspirace z vyšších sfér či od druhých lidí a být tak jakýmsi prostředníkem mezi duchovním a fyzickým světem, které velice ráda propojuji...:-)

Jsem ale ráda i za možnost publikovat na mých stránkách texty a články převzaté z jiných zdrojů (zejména v sekci Svět pohledů a objevů), které jsou zachovány v původní podobě a jsou publikované se souhlasem majitelů stránek, odkud jsem články čerpala.

Budu  ráda  za  jakékoliv  Vaše postřehy, připomínky, názory, pohledy,  ať už na tyto stránky či moji osobu, nebo na jakákoliv témata, která Vás zajímají....

Moc děkuji a přeji Vám krásné slunečné dny...:-)

*Garsia