OM Chanting-harmonizujte sebe i pomozte světu

01.02.2018 12:40

OM CHANTING

 

Harmonizace Těla, Mysli a Ducha

a Pomoc Lidstvu prostřednictvím OM

Zažijte OM Chanting,

mocnou skupinovou harmonizační techniku,

kterou představil dnešnímu modernímu světu

Sri Swami Vishwananda.

Prostřednictvím prvotního zvuku stvoření - OM

můžete najít klid a radost v životě.

Navraťte zpět harmonii sami sobě,

přírodě i celému světu.

 

Přínosy OM Chantingu

Léčení zvukem je jednou z nejsilnějších a nejjednodušších metod léčby. OM Chanting je původní léčebná technika užívaná starověkými riši (mudrci), byla navrácena z Himalájí do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém, v lidstvu a planetě Zemi.

Zvuk a vibrace jsou samotnou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk, který tvoří a prostupuje celé univerzum. OM je nejvyšší vibrací, které může být použito k navrácení rovnováhy v těle.

  • OM Chanting harmonizuje různé úrovně - fyzickou, mentální, emocionální i duchovní.

  • OM Chanting transformuje naši negativitu v pozitivitu.

Jak OM Chanting funguje

Zpíváním OM v rámci specificky uspořádané kruhové formaci lidí, jsou harmonizační procesy zesíleny prostřednictvím sladění rozdílných vibrací v našem těle. Tato vibrace je přínosem nejen pro přímé účastníky, ale rovněž pro další lidi, místa a naše životní prostředí. V současné době je po celém světě více než 1.000 OM Chantingových kruhů.

Města světla

OM Chantingové kruhy přinášejí pozitivitu a prosvětlují města po celé planetě Zemi. Připojte se ke kruhu ve vašem okolí a zažijte OM Chanting na vlastní kůži. Povzneste se a vyzařujte své vnitřní světlo.

OM Chantingy se konají pravidelně i v Olomouci, a to každou středu a v den úplňku v Edelmannově paláci na Horním náměstí 5. Sama se OM Chantingu občas zúčastňuji a musím přiznat, že mě zpívání, potažmo i povídání s přítomnými lidmi ještě více otvírá přílivu pozitivních energií a naplňuje celou mou bytost nádhernými vibracemi světla a lásky, takže vřele doporučuji.

Pokud budete mít i Vy zájem se přidat k OM Chantingovému kruhu v Olomouci (a nemusíte chodit pravidelně, můžete přijít na jakýkoliv termín podle toho, jak se Vám to bude hodit a jak budete mít čas i náladu), tak dejte vědět a předám Vám kontakt na organizátora akce.

Zpívání je zdarma, platí se pouze nájem za místnost 200 Kč/hod, což je při 10 lidech 20 Kč/osobu.

Krásný den

 

*Garsia