Pozvánka na Miluj svůj život - ezoterický festival Praha 26.-27.10.2019

29.09.2019 11:10

Miluj svůj život – 56. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

  • koná se 26. 10.  – 27. 10. 2019 (sobota až neděle) nově v ZŠ Poláčkova, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - cca 150 m od metra C - výstup Budějovická. Také je zde zastávka městských a příměstských autobusů. 

  • během dvou dnů můžete navštívit spoustu zajímavých a přínosných přednášek, praktických seminářů, intenzivních pracovních dílen a dalších programů z oblasti ezoteriky, alternativního léčení, zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti

  • program probíhá současně ve více učebnách a prostorách školy, a to v sobotu od 10:00 – 21:00 hod. (v neděli pouze do 20:00 hod), kdy  se Vám představí účinkující a lektoři z celé ČR i ze zahraničí - budou přednášet na různá témata či se můžete přímo zúčastnit zážitkových programů, kde si můžete zazpívat, zatancovat, zameditovat a poznat nové lidi, spřízněné duše... Každý si může vybrat program přesně podle toho, co ho zajímá či na co má zrovna náladu...

  • součástí festivalu je i prodejní výstava zboží a služeb, kde si můžete zakoupit krásné knihy, drahé kameny, svíčky a další dárky pro sebe či pro své blízké, a můžete zde rovněž využít nabízeného poradenství z oblasti alternativní i klasické medicíny, výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… .

  • k občerstvení budou k dispozici stánky s nabídkou vegetariánské, makrobiotické a raw stravy,

  • podrobné informace o festivalu včetně programu i přihlášky naleznete na těchto stránkách www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival..

  • k pořízení vstupenky můžete NOVĚ použít i E-SHOP: www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/vstupenky. Samozřejmě můžete také využít formu vyplnění přihlášky e-mailem i poštou.

Festival Miluj svůj život se pořádá 2 x ročně v Praze (vždy na jaře a na podzim) a v létě o prázdninách se pořádá tento festival v Plzni (pokaždé s jiným programem). Mezi tím se koná samostatná prodejní výstava Ezotera - termíny uvádím níže:

Plán akcí pro rok 2019

26. - 28. 10.           56. Festival Miluj svůj život Praha
23. - 24. 11.           Výstava Ezotera Praha

 

Pokud budete mít čas, finance i náladu, určitě přijeďte!

*Garsia

Výše uvedené informace jsou publikovány se souhlasem organizátora akce.